B&B la casa di Pina

Via B. Bono 8, 24121 Bergamo, Itálie

  • Až pro 2 hosty
  • Až 16 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

B&B la casa di Pina nabízí hostům terasu, parkování a letištní transfer. Vzdálenost do centra je 1,07 km. Na stránce je možné prohlédnout si fotografie, zobrazit dostupné pokoje a zkontrolovat ceny a dostupnost.

Ubytování je 1,1 km od místa TTeatro Donizetti. Ve všech pokojích jsou k dispozici vlastní koupelna a klimatizace. Hosté zde mohou využít parkoviště, terasu a zahradu.

Ubytování B&B la casa di Pina se nachází ve městě Bergamo. Některé pokoje mají 16 m². Nabízené pokoje mohou mít jednu ložnici. Nabízené pokoje jsou určené nejvýše pro dvě osoby.

V okolí

  • Centro Congressi Giovanni XXIII900 m
  • TTeatro Donizetti1,1 km
  • Accademia Carrara1,6 km
  • Gewiss Stadium2 km
  • Letiště Milán – Orio Al Serio4 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

  • vlastní koupelna
  • výhled do zahrady
  • klimatizace

2 osoby16 m²vlastní koupelna

B&B la casa di Pina - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Parkování v areálu
  • Klimatizované pokoje
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • Transfer z/na letiště
  • Každodenní úklid
  • Venkovní terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Dětská postýlka — pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Přistýlka — pro děti od 3 let

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Guests can keep their bikes at the B&B, free of charge.

A surcharge of EUR 20 applies for arrivals after 22:00.

Pozdní příjezd musí ubytování předem potvrdit.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 016024-BEB-00228
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „B&B la casa di Pina“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:30. Odhlášení: od 05:00 do 10:00.

Je u objektu „B&B la casa di Pina“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „B&B la casa di Pina“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je B&B la casa di Pina určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Nabízí B&B la casa di Pina vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází B&B la casa di Pina?

Ubytování se nachází ve městě Bergamo.

Co se nachází v okolí ubytování „B&B la casa di Pina“?

TTeatro Donizetti se nachází ve vzdálenosti 1,1 km od ubytování.

B&B la casa di Pina na mapě: Bergamo

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování B&B la casa di Pina

Průměrné hodnocení z 78 recenzí na Booking.com je 9,2/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O B&B la casa di Pina zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na bergamo-hotel-finder.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10