La Castellana Loft Hotel

Hotel

Bergamo, ItálieVia Torquato Tasso 42, 24121

Orientační cena za noc pro 2 osoby~3 101 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Až 65 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Pokoje a ceny

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~3 101 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hotelu

La Castellana Loft Hotel nabízí ubytování v lokalitě Bergamo. Hosté mohou vařit ve sdílené kuchyni.

K dispozici máte terasu, zahradu a bar. K místu „Parco Suardi“ je to 490 m. „Museo delle storie di Bergamo - Convento di San Francesco“ leží 1,1 km od ubytování.

Všechny pokoje a apartmá mají vlastní koupelnu, televizi, fén a klimatizaci. Trezor je v části nabízeného ubytování. Psací stůl najdete v některých pokojích a apartmá. Varná deska a kuchyň nebo kuchyňský kout jsou v některých apartmá. Výhled na zahradu máte v některých pokojích.

Zaparkovat můžete přímo u ubytování. Zavazadla můžete nechat v úschovně a Wi-Fi využívat bez dalších poplatků.

Vzdálenosti k vybraným místům

Donizetti400 m
Accademia Carrara760 m vzdušnou čarou
La Castellana5 km
Orio5 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento hotel vašim potřebám?

Pokoje

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleKuchyň nebo kuchyňský kout
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi220 m²--
Dvoupodlažní apartmá (3 dospělí)335 m²Samostatná postel, Velká manželská postel (velikosti King)-
Apartmá - Víceúrovňové (4 dospělí)440 m²2 × Samostatná postel, Velká manželská postel (velikosti King)-
Apartmá s 1 ložnicí240 m²Extra velká postel (velikosti Super King)Ano
Velké apartmá - vestavěné podlaží465 m²2 × Samostatná postel, Extra velká postel (velikosti Super King)Ano
Zobrazit další (9)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleKuchyň nebo kuchyňský kout
Flexibilní pokoj (1 pobyt v různých pokojích)220 m²Velká manželská postel (velikosti King)-
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem do zahrady220 m²--
Pokoj s manželskou postelí velikosti King a výhledem do zahrady.220 m²Velká manželská postel (velikosti King)-
Třílůžkový pokoj s výhledem do zahrady320 m²Samostatná postel, Velká manželská postel (velikosti King)-
Pokoj Superior s postelí King · 35 m²435 m²Extra velká postel (velikosti Super King), Rozkládací pohovkaAno
Pokoj Superior s postelí King · 35 m²435 m²Extra velká postel (velikosti Super King), Rozkládací pohovkaAno
Pokoj s manželskou postelí Queen220 m²Velká manželská postel (velikosti King)Ano
Dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrady220 m²Velká manželská postel (velikosti King)-
Velký dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí340 m²Rozkládací pohovka, Velká manželská postel (velikosti King)-

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Označte, co během pobytu potřebujete, a seřadíme pokoje v ubytování La Castellana Loft Hotel podle shody. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • ručníky
  • fén

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

▾

Dvoupodlažní apartmá (3 dospělí)

▾

Apartmá - Víceúrovňové (4 dospělí)

▾

Apartmá s 1 ložnicí

▾

Velké apartmá - vestavěné podlaží

▾

Flexibilní pokoj (1 pobyt v různých pokojích)

▾

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem do zahrady

▾

Pokoj s manželskou postelí velikosti King a výhledem do zahrady.

▾

Třílůžkový pokoj s výhledem do zahrady

▾

Pokoj Superior s postelí King

▾

Pokoj Superior s postelí King

▾

Pokoj s manželskou postelí Queen

▾

Dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrady

▾

Velký dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

▾

La Castellana Loft Hotel - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Bar
  • Denní úklid
  • Terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Zaparkovat můžete přímo u ubytování.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let

Zvířata

  • Informace ubytování - původní jazyk
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Check-in from 22:00 until 00:00 costs 20 EURO, and from 00:00 until 02:00 costs 70 EURO.

Pozdní příjezd musí ubytování předem potvrdit.

Check-in is not possible after 02:00.

Rooms and apartments are spread around the centre of Bergamo, up to 400 metres from the main buildingInformujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
  • italsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • IT016024A1BYKRKUR8

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je letiště „Bergamo Orio al Serio Airport“ od ubytování „La Castellana Loft Hotel“?

Bergamo Orio al Serio Airport se nachází 4 km vzdušnou čarou od ubytování.

Nachází se poblíž ubytování „La Castellana Loft Hotel“ vlek nebo lanovka?

Albino - Selvino se nachází 11,6 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 2 873 recenzí hostů je 8,4/10 . Přečtěte si recenze hotelu La Castellana Loft Hotel nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování La Castellana Loft Hotel. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

La Castellana Loft Hotel - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~3 101 Kč
Typická cena
~2 697 Kč

Dražší než 7 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 309

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~3 101 Kč
Typická cena
~2 943 Kč

Toto ubytování je o 5 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně s barem a pro hosty s domácími mazlíčky: 6

Za podobnou cenu

~2 636 Kč – ~3 567 Kč

  • Porovnaná ubytování 188
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 141
  • S bazénem 3
  • Se snídaní 18

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Kita House

9,8/10 ~3 511 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.