Ramé Suites

Viale Vittorio Emanuele, 61, 24121 Bergamo, Włochy

  • Do 4 osób
  • Do 24 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

Ramé Suites leży 833 m od centrum. Na stronie można obejrzeć zdjęcia, sprawdzić dostępne pokoje oraz ceny i dostępność. Obiekt oferuje parking, bezpłatne Wi-Fi oraz klimatyzację.

Ramé Suites oferuje noclegi w miejscowości Bergamo.

Wśród dostępnych pokoi największy pokój ma 24 m², mieści maksymalnie cztery osoby i ma jedną sypialnię. Pokoje mają prywatną łazienkę i klimatyzację. W czasie pobytu można korzystać z prywatnego parkingu i bezpłatnego Wi-Fi. Pokoje są sprzątane codziennie.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Pokój dwuosobowy typu Standard

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • ekspres do kawy

2 osoby16 m²prywatna łazienka

Ramé Suites - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parking na terenie obiektu
  • klimatyzowane pokoje
  • całkowity zakaz palenia
  • sprzątanie codzienne
  • depozyt na bagaż
  • usługi faksu / ksero
  • skrytka depozytowa

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Aby otrzymać fakturę za opłacony wcześniej pobyt, wpisz prośbę i dane firmy w polu 'Zadaj pytanie'.

W razie wcześniejszego wyjazdu obiekt pobierze pełną opłatę za cały pobyt.

Miejsca parkingowe przydzielane są w zależności od dostępności.

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 016024FOR00263
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Ramé Suites”?

Zameldowanie: od 15:00 do 22:00. Wymeldowanie: od 07:00 do 11:00.

Czy Ramé Suites oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Ramé Suites” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Ramé Suites”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Gdzie znajduje się Ramé Suites?

Obiekt znajduje się w miejscowości Bergamo.

Ramé Suites na mapie: Bergamo

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Ramé Suites

Średnia ocena z 754 opinii na Booking.com to 7/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Mark 04 - 2026
7/10

Pobyt był znakomity i naprawdę wart swojej ceny. Pokój był duży oraz czysty, a wszystko przebiegło bez zarzutu. Szczególnie wyróżniały się panie z recepcji, które były naprawdę świetne, pozwoliły nam zostać jeszcze przez kilka godzin po wymeldowaniu, żebyśmy mogli wziąć udział w spotkaniach służbowych. Bardzo doceniamy ten gest.

ℹ) Opinie gości Ramé Suites nie stanowią oceny serwisu bergamo-hotel-finder.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10