MyRoom Center Flat

Apartmán

Bergamo, ItálieVia XX Settembre,110, 24122

Orientační cena za noc pro 2 osoby~2 574 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Rozloha: 45 m²
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~2 574 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

MyRoom Center Flat v lokalitě Bergamo nabízí terasu. K místu „Museo delle storie di Bergamo - Convento di San Francesco“ je to 1,4 km.

„Studiový apartmán“ nabízí 45 m² až pro 4 osoby. Má (1) ložnici. V tomto apartmánu najdete fén a vlastní koupelnu. K dispozici máte také kuchyň nebo kuchyňský kout, lednici, troubu a varnou desku. Dále můžete využívat televizi, balkon nebo terasu a pračku.

Během pobytu se můžete zdarma připojit k Wi-Fi. Za letištní transfer se platí příplatek.

Vzdálenosti k vybraným místům

TTeatro Donizetti700 m
Centro Congressi Giovanni XXIII900 m
Palazzo del Podestà, Museo del Cinquecento1,2 km vzdušnou čarou
Parco dei Colli di Bergamo4,7 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Studiový apartmán

▾

MyRoom Center Flat - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Letištní transfer
  • Denní úklid
  • Terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Zvířata

  • Informace ubytování - původní jazyk
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

A surcharge of EUR 25 applies for arrivals after check-in hours.

Pozdní příjezd musí ubytování předem potvrdit.

The latest possible check-in, even if paying the surcharge, is 1:00.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • anglicky
  • italsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • IT016024B4OB42ZUKN

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je letiště „Bergamo Orio al Serio Airport“ od ubytování „MyRoom Center Flat“?

Bergamo Orio al Serio Airport se nachází 4,2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Nachází se poblíž ubytování „MyRoom Center Flat“ vlek nebo lanovka?

Albino - Selvino se nachází 12,5 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 64 recenzí hostů je 8,2/10 . Přečtěte si recenze apartmánu MyRoom Center Flat nebo přidejte vlastní.

Benjamin04 - 2026
8/10
★★★★☆

Skvělá a naprosto vydařená dovolená. Místo mělo výraznou atmosféru, zajímavý starý činžovní dům a pestrý interiér, k tomu se přidávalo pohodlí, čistota, pořádek a útulné zázemí.

ℹ) Recenze MyRoom Center Flat nevyjadřují stanovisko bergamo-hotel-finder.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

MyRoom Center Flat - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~2 574 Kč
Typická cena
~2 698 Kč

Levnější než 6 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 308

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~2 574 Kč
Typická cena
~2 742 Kč

Toto ubytování je o 6 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně s letištním transferem a pro hosty s domácími mazlíčky: 40

Za podobnou cenu

~2 188 Kč – ~2 960 Kč

  • Porovnaná ubytování 201
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 143
  • S bazénem 0
  • Se snídaní 15

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

B&B Casa Davide

9,8/10 ~2 875 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.