Casa con giardino e accesso indipendente

Apartmán

Bergamo, Itálie5 Via Gabriele Rosa, 25125

Orientační cena za noc pro 2 osoby~3 168 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 6 hostů
  • Rozloha: 80 m²
  • Ložnice: 2

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~3 168 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

Casa con giardino e accesso indipendente je ubytování v destinaci Bergamo a má terasu a zahradu.

Pro 6 osob je vhodné ubytování „Apartmán se 2 ložnicemi“. Balkon nebo terasu, TV, pračku a psací stůl obsahuje vybavení v tomto apartmánu. Vlastní koupelna se sprchou, bidetem a fénem se nachází v tomto apartmánu. Kuchyň s lednicí, varnou deskou, mikrovlnnou troubou a kuchyňským nádobím je v ubytování. Ubytování zahrnuje i kuchyňský kout, streamingové služby, posezení, dlážděnou nebo mramorovou podlahu a rozkládací pohovku. Mezi další zařízení patří soukromý vchod, topení, šatní skříň a jídelní část. K dalšímu vybavení patří venkovní jídelní kout, venkovní nábytek a patio. Výhled do zahrady, do vnitřního dvora a do tiché ulice je v tomto apartmánu. V tomto apartmánu je postaráno o ručníky a ložní prádlo.

Mezi místa v okolí patří Centro Congressi Giovanni XXIII (1,5 km). Výstaviště Bergamo leží 1,6 km daleko, Museo delle storie di Bergamo - Convento di San Francesco je 2,5 km odtud. Letiště Milán – Orio Al Serio je 3 km daleko. Mezi služby ubytování patří úschova zavazadel i Wi-Fi zdarma. Za příplatek nabízí Casa con giardino e accesso indipendente letištní transfer. Zde jsou expresní check-in a check-out. Pro auta je neplacené parkoviště.

Vzdálenosti k vybraným místům

Centro Congressi Giovanni XXIII1,5 km
Výstaviště Bergamo1,6 km
TTeatro Donizetti2 km
Accademia Carrara2,5 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán se 2 ložnicemi

▾

Casa con giardino e accesso indipendente - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Letištní transfer
  • Terasa
  • Zahrada
  • Expresní přihlášení a odhlášení

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

K dispozici je bezplatné parkování.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 200 EUR. Úhrada: hotovost; při přihlášení. Vrácení: hotovost; při odhlášení.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 3 let

Zvířata

  • Informace ubytování - původní jazyk
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • anglicky
  • italsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 016024-CNI-00819

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Seriate“ od ubytování „Casa con giardino e accesso indipendente“?

Železniční stanice „Seriate“ se nachází 2,9 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Bergamo Orio al Serio Airport“ od ubytování „Casa con giardino e accesso indipendente“?

Bergamo Orio al Serio Airport se nachází 2,7 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 89 recenzí hostů je 7,5/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Casa con giardino e accesso indipendente nebo přidejte vlastní.

Dejan01 - 2025
9/10
★★★★★

Před brzkým letem jsme tam strávili jednu noc. Cena byla velmi dobrá a měli tam kávu i čaj. V jiných apartmánech jsme si zásoby museli kupovat, takže nás to překvapilo. Zůstali jsme jen jednu noc a nechtěli jsme je kupovat. Překvapilo nás, že tam káva a čaj byly i za cenu, kterou jsme za apartmán zaplatili.

ℹ) Recenze Casa con giardino e accesso indipendente nevyjadřují stanovisko bergamo-hotel-finder.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Casa con giardino e accesso indipendente - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~3 168 Kč
Typická cena
~2 682 Kč

Dražší než 8 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 317

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~3 168 Kč
Typická cena
~2 577 Kč

Toto ubytování je o 23 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně se zahradou a s parkováním zdarma: 18

Za podobnou cenu

~2 693 Kč – ~3 644 Kč

  • Porovnaná ubytování 172
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 139
  • S bazénem 3
  • Se snídaní 18

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Kita House

9,8/10 ~3 321 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.