Bombyx Inn

Via Lunga 42, 24125 Bergamo, Włochy

  • Do 4 osób
  • Do 45 m²
  • Sypialnie: 1

Bombyx Inn leży 2,78 km od centrum. Obiekt oferuje bezpłatne Wi-Fi, parking oraz pokoje rodzinne. Tutaj możesz obejrzeć zdjęcia, sprawdzić dostępne pokoje oraz ceny i dostępność.

Obiekt B&B Bombyx Inn mieści się w miejscowości Bergamo.

Wśród dostępnych pokoi powierzchnia dochodzi do 45 m². Największy pokój jest przygotowany dla czterech osób i ma jedną sypialnię. Pokoje mają prywatną łazienkę i klimatyzację. Na terenie obiektu można skorzystać z parkingu, ogrodu i bezpłatnego Wi-Fi.

Bergamo Train Station leży 3 km od obiektu.

Odległości do wybranych miejsc

  • Bergamo Train Station3 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~553 zł

Wybór pokoi

Pokój dwuosobowy

  • prywatna łazienka
  • widok na ogród
  • klimatyzacja

2 osoby17 m²prywatna łazienka

Bombyx Inn - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parkowanie gratis
  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • zielony ogród
  • usługi faksu / ksero

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–3 lat · bezpłatnie

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Obiekt nie ma recepcji.

Zameldowanie możliwe jest jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu.

Goście proszeni są o poinformowanie personelu obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Stosowną informację można wpisać w miejscu na życzenia specjalne w formularzu rezerwacji lub przekazać bezpośrednio personelowi.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 016024-FOR-00217
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Bombyx Inn”?

Zameldowanie: od 15:00 do 20:00. Wymeldowanie: od 07:30 do 10:00.

Czy Bombyx Inn oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Bombyx Inn” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Bombyx Inn”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy Bombyx Inn ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Bombyx Inn?

Obiekt znajduje się w miejscowości Bergamo.

Co znajduje się w pobliżu obiektu „Bombyx Inn”?

Bergamo Train Station znajduje się 3 km od obiektu.

Bombyx Inn na mapie: Bergamo

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Bombyx Inn

Średnia ocena z 582 opinii na Booking.com to 9,1/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Valentina 01 - 2026
10/10

Wyjątkowy pobyt. Obsługa była naprawdę znakomita, a gospodarz reagował błyskawicznie i bardzo sprawnie. Pokój okazał się bardzo duży i wygodny, a całość oferowała świetny stosunek jakości do ceny. Do tego okolica była niezwykle cicha, a lokalizacja bardzo dobra - do lotniska w Bergamo jechaliśmy samochodem tylko 10 minut.

ℹ) Opinie gości Bombyx Inn nie stanowią oceny serwisu bergamo-hotel-finder.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10