B&B La Casa Di Campagna

Via Castagneta 41, 24123 Bergamo, Itálie

  • Až pro 4 hosty
  • Až 30 m²
  • Ložnice: 1

B&B La Casa Di Campagna leží 3,3 km od centra. Průměrné hodnocení hostů je 9,2/10 (472 hodnocení). Ubytování nabízí mimo jiné gril, letištní transfer a rodinné pokoje.

B&B La Casa Di Campagna je bed and breakfast v Bergamu.

Pokoje

Některé pokoje mají vlastní koupelnu. V nabídce je také pokoj se sdílenou koupelnou a třílůžkový pokoj se sdílenou koupelnou. Apartmá je v přízemí a má vlastní koupelnu, posezení se sofa bedem a přístup pro vozíčkáře. U některých pokojů jsou odkryté dřevěné trámy, parkety nebo kamenné stěny. K dispozici je i psací stůl a topení.

Vybavení objektu

V celém objektu je bezplatné Wi-Fi. Na místě je soukromé parkoviště zdarma. Každé ráno se podává bufetová, kontinentální nebo italská snídaně. K dispozici je zahrada, sdílený lounge a sdílená kuchyň. Nechybí ani slunná terasa a úschova zavazadel.

Umístění a doprava

Do centra Bergama je to krátká cesta. Stanice Inferiore je vzdálená 2,6 km. Stanice Superiore leží 3 km od ubytování. Letiště Milán - Orio Al Serio je odsud 8 km.

Co navštívit v okolí

  • Accademia Carrara - 3,3 km
  • Muzeum Rocca - 3,3 km
  • Brána San Giacomo - 3,4 km

Užitečné informace

Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech. Apartmá lze rezervovat pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~3 141 Kč

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

  • vlastní koupelna
  • výhled do zahrady
  • výhled na hory

2 osoby22 m²vlastní koupelna

B&B La Casa Di Campagna - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Bezplatné parkování
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • Přítomnost domácích mazlíčků povolena
  • Transfer z/na letiště
  • Každodenní úklid
  • Snídaně servírovaná v pokoji

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena, avšak může být účtován dodatečný poplatek.
Důležité informace

Upozorňujeme, že ubytování nemá recepci.

Informujte prosím ubytování předem o předpokládaném čase vašeho příjezdu.

Tuto informaci můžete při rezervaci uvést do zvláštních požadavků nebo ubytování kontaktovat přímo.

Za příplatek je k dispozici kyvadlová doprava na vlakové nádraží a zpět.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Požadavky lze zadat při rezervaci nebo kontaktovat ubytování přímo.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • IT016024C1C6UPGDL
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „B&B La Casa Di Campagna“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00. Odhlášení: od 07:30 do 10:30.

Je u objektu „B&B La Casa Di Campagna“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „B&B La Casa Di Campagna“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je B&B La Casa Di Campagna určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Má B&B La Casa Di Campagna restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování se podává snídaně.

Nabízí B&B La Casa Di Campagna vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází B&B La Casa Di Campagna?

Ubytování se nachází ve městě Bergamo.

B&B La Casa Di Campagna na mapě: Bergamo

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování B&B La Casa Di Campagna

Průměrné hodnocení z 472 recenzí na Booking.com je 9,2/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Bojan 10 - 2025
10/10

Skvělý pobyt tady :-) Hostitelka Miriam byla fakt přátelská, snídaně bylo hodně a místo bylo opravdu čisté, útulné a hezky vypadající! Cena pokoje byla vážně férová a celkově to byla moc dobrá zkušenost. Určitě doporučujeme tohle místo! :-)

ℹ) Recenze B&B La Casa Di Campagna nevyjadřují stanovisko bergamo-hotel-finder.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10